Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

KENDO - szermierka samorajów - zapisy

Data dodania: 2012-01-18
 

Kendo (Droga Miecza) – jest japońską odmianą szermierki sportowej, wywodzącą się bezpośrednio z pojedynkowej szermierki samurajskiej. Walka prowadzona jest przy użyciu miecza bambusowego w oparciu o reguły sportowe. Program zajęć obejmuje naukę technik szermierczych i zasad obowiązującej etykiety, ćwiczenia ogólnorozwojowe, walki sparingowe, gry oraz zabawy ruchowe.

Zapisy do grup dziecięcej, początkującej, średnio-zaawansowanej i zaawansowanej rozpoczynają się z dniem 1 lutego 2012r. (pierwszy trening). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Klub zapewnia podstawowy sprzęt treningowy. Dodatkowe informacje www.kendosopot.pl.

Sopocki Klub Kendo jest licencjonowanym klubem Polskiego Związku Kendo, posiada akredytację Europejskiej Federacji Kendo.

Kontakt

www.kendosopot.pl
tel. 512273069

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sopot

Sopot – miasto na prawach powiatu zajmuje teren 17 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 37 tys., co czyni z niego najmniejsze pod tym względem miasto na prawach powiatu w całej Polsce. Zlokalizowane jest na północy kraju nad Zatoką Gdańską. Razem z Gdańskiem i Gdynią tworzy Trójmiasto. Leży w województwie pomorskim.

Popularny kurort nadmorski kusi turystów z całej Polski, a także zagranicznych gości. Uzdrowiskowe miasto znane jest także z imprez kulturalnych. Chyba każdy mieszkaniec naszego kraju kojarzy Operę Leśną i coroczny Sopot Festival, który się tam odbywa. Istnieje tu jedna z najbardziej zaawansowanych w Europie hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena. Wśród atrakcji nie można przejść obojętnie obok sopockiego hipodromu. Jednego z trzech w Polsce, który zachował swoje tradycyjne przeznaczenie, jakim jest organizacja wyścigów konnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola