Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Konsultant ds. żywienia!

Data dodania: 2012-07-18
Kategoria: Gastronomia » Restauracje
 

Marzysz o karierze kucharza lub dietetyka? A może już pracujesz zawodzie, a chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Możemy Ci w tym pomóc!

Centrum Nauki i Biznesu Żak w Sopocie prowadzi nabór na jednoroczny kierunek konsultant ds. żywienia!

Dzięki nam poznasz szczegółowe zasady żywienia i dietetyki. Dowiesz się jak organizować eventy cateringowe, jak skutecznie prowadzić marketing restauracji i wiele innych.


Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu i trwają dwa semestry. Zjazdy odbywają się co dwa tygodnie w soboty i niedziele (najczęściej do godziny 17:00).
Po zakończonej nauce absolwent szkoły otrzymuje dyplom specjalisty, który upoważnia do pracy w zawodzie, a przede wszystkim podnosi kwalifikacje.
Miesięczny koszt edukacji z 30% zniżką wynosi 76zł. Istnieje jednak możliwość darmowej edukacji (szczegóły w sekretariacie)

Dodatkowo każdy nasz słuchacz otrzymuje:
- legitymację
- "kartę słuchacza Żak" upoważniającą do zniżek w kilkudziesięciu miejscach na terenie Trójmiasta (kino, gokarty, restauracje, puby, siłownie i wiele innych)
- zaświadczenia do ZUS, KRUS, WKU itp.
Jeżeli polecisz Żaka swoim 5 znajomym, otrzymasz również 5 biletów do kina lub 5 wjazdówek na gokarty!


Zadzwoń lub odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej!!!

Kontakt

Jeżeli chcesz żebyśmy skontaktowali się z Tobą, wypełnij formularz kontaktowy:
http://zak.edu.pl/formularz_kontaktowy/

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, Sopot ul.Kościuszki 11a Ip. tel.(58)341-87-33
www.zak.edu.pl/sopot
www.facebook.com/sopotzak

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sopot

Sopot – miasto na prawach powiatu zajmuje teren 17 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 37 tys., co czyni z niego najmniejsze pod tym względem miasto na prawach powiatu w całej Polsce. Zlokalizowane jest na północy kraju nad Zatoką Gdańską. Razem z Gdańskiem i Gdynią tworzy Trójmiasto. Leży w województwie pomorskim.

Popularny kurort nadmorski kusi turystów z całej Polski, a także zagranicznych gości. Uzdrowiskowe miasto znane jest także z imprez kulturalnych. Chyba każdy mieszkaniec naszego kraju kojarzy Operę Leśną i coroczny Sopot Festival, który się tam odbywa. Istnieje tu jedna z najbardziej zaawansowanych w Europie hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena. Wśród atrakcji nie można przejść obojętnie obok sopockiego hipodromu. Jednego z trzech w Polsce, który zachował swoje tradycyjne przeznaczenie, jakim jest organizacja wyścigów konnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola