Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Millionaire apprentice, czyli jak poprawić sytuację materialną i rozwinąć własny biznes?

Data dodania: 2015-11-25
 
Czy do uzyskania sukcesu w życiu niezbędne są wykształcenie i formalne kwalifikacje? Owszem, to pomaga, lecz decyzja o założeniu własnego biznesu leży przede wszystkim w sferze mentalnej, nie w wymaganiach logistyczno-formalnych. Jak się do tego odpowiednio przygotować i zmotywować, zaczynając od poprawienia sytuacji finansowej? Seminarium „Millionaire Apprentice”, które odbędzie się 29 listopada w Sopocie pozwoli ci stać się gotowym na sukces!

Nie masz wykształcenia, a od zawsze marzysz o założeniu własnej firmy? Jesteś niezadowolony ze swojej obecnej sytuacji materialnej i chciałbyś ją zmienić? Brakuje ci pewności siebie, a może odpowiednich kontaktów, aby zacząć swój własny biznes? A może po prostu chcesz nieustannie się rozwijać, awansować w pracy, ale brakuje ci motywacji? Marzysz o milionach, ale boisz się lub nie wiesz, jak postawić pierwszy krok?


Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pod nazwą „Millionaire Apprentice”. Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś na któreś z powyższych pytań, to seminarium jest w sam raz dla ciebie. W podnoszeniu własnych umiejętności i odkrywaniu potencjału, który drzemie w każdym z nas, pomoże prowadzący Tony Tembunde – doświadczony coach i osoba, która na własnym przykładzie przekonała się, jak własnymi siłami, wbrew przeciwnościom losu, dojść na szczyt. Tony zaczynał od zera, a obecnie jest dyrektorem firmy Network-Gurantee Ltd., która pomaga klientom z całego świata zapewnić odpowiedni sprzęt IT oraz know-how niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Wszystko dzięki odpowiedniej motywacji i stosowaniu w życiu właściwych strategii, którymi teraz chce podzielić się z innymi.


Opis


Podczas seminarium uczestnicy nauczą się sprawdzonych strategii, których przyswojenie pozwoli osiągnąć zamierzone cele w życiu, niezależnie od tego, jakich dokładnie aspektów one dotyczą. Nieważne, czy chodzi o poprawę ocen na uniwersytecie, chęć awansowania w pracy, założenie własnego biznesu czy nawet zostanie milionerem. Sukces na różnych płaszczyznach jest możliwy dzięki poznaniu odpowiednich strategii i zasad stricte naukowych. Są one uniwersalne i być może niektóre z nich w swoich działaniach już stosowaliśmy, ale ich powodzenie zależy od świadomego i spójnego wdrożenia w życie.


Program


Seminarium dla każdego z uczestników rozpocznie się od ustalenia własnych celów, dla których postanowili wziąć w nim udział. Kolejne punkty tego jednodniowego spotkania pozwolą przedstawić strategie, zasady i wskazówki, dzięki którym żadne z życiowych wyzwań nie pozostanie w sferze nieosiągalnej. Przykładem może być omówienie praktycznych zastosowań zasady Pareta, która ułatwia organizację czasu i osiąganie maksymalnych wyników w minimalnym czasie. Dowiesz się, jak życiowe porażki można przekuć w sukces, a obawa i lęk mogą mobilizować do podjęcia wyzwania.


Dla kogo?


Seminarium będzie połączone z panelem dyskusyjnym, zostanie także wyodrębniony czas na pytania do prowadzącego, które będzie mógł zadać każdy z uczestników. Przeznaczone jest ono dla wszystkich osób chcących poprawić swoją sytuację materialną, w tym pracowników, przedsiębiorców, studentów oraz osób bezrobotnych. Będzie ono prowadzone w języku angielskim i tłumaczone w zestawach słuchawkowych na język polski.


Korzyści z uczestnictwa w seminarium


zdobycie wiedzy na temat, jak oszczędzać wydatki i systematycznie zwiększać swój dochód


odkrycie swego miejsca na drodze do rozwoju finansowego


poznanie skutecznych strategii pozyskiwania i sprzedaży


pomoc w rozeznaniu, jakie branże byłyby odpowiednie do rozpoczęcia własnego biznesu wraz ze wskazówkami, od czego zacząć


poszerzenie horyzontów na skalę globalną – biznes nie kończy się na Polsce!


rekomendacja branżowej literatury przydatnej na starcie biznesu


Prowadzący seminarium - Tony Tembunde


Ukończył studia zarządzania biznesem w Londynie, jest też dyplomowanym księgowym. Od siedmiu lat jest właścicielem firmy Network-Guarantee Ltd. Tony założył swój biznes w czasie światowego kryzysu ekonomicznego uznając, że ludzie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebują niedrogich produktów i rozwiązań do przezwyciężenia wyzwań gospodarczych. Osobiście szkolił wszystkich pracowników swojej firmy, która obecnie współpracuje z klientami na całym świecie. Zdobyte wykształcenie, ale przede wszystkim życiowe doświadczenie, pozwala mu doradzać innym w rozwijaniu własnych karier, ścieżek zawodowych, rozpoczynania działalności biznesowych.


Więcej informacji o szkoleniu oraz zapisy: www.millionaireapprentice.eu


Kontakt
www.millionaireapprentice.eu
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sopot

Sopot – miasto na prawach powiatu zajmuje teren 17 km², które zamieszkuje ludność w liczbie 37 tys., co czyni z niego najmniejsze pod tym względem miasto na prawach powiatu w całej Polsce. Zlokalizowane jest na północy kraju nad Zatoką Gdańską. Razem z Gdańskiem i Gdynią tworzy Trójmiasto. Leży w województwie pomorskim.

Popularny kurort nadmorski kusi turystów z całej Polski, a także zagranicznych gości. Uzdrowiskowe miasto znane jest także z imprez kulturalnych. Chyba każdy mieszkaniec naszego kraju kojarzy Operę Leśną i coroczny Sopot Festival, który się tam odbywa. Istnieje tu jedna z najbardziej zaawansowanych w Europie hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena. Wśród atrakcji nie można przejść obojętnie obok sopockiego hipodromu. Jednego z trzech w Polsce, który zachował swoje tradycyjne przeznaczenie, jakim jest organizacja wyścigów konnych.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola